sobota, 9 lutego 2019

...dodatki...

Po wcześniejszym falstarcie , wracam do tematu...Bardzo lubię  "błyskotki " , chyba , jak każda kobieta ...jakoś dziwnie potrafią poprawić mi nastrój , też tak macie ? No i są świetnym dopełnieniem kobiecego stroju :) Lubię starą biżuterię , a więc głównie bazuję na tej maminej i babcinej :)

Szczególną sympatią darzę duże pierścienie i noszę je na co dzień , nawet gdy wybieram się tylko na zakupy, lubię czuć się elegancka :) najbardziej podobają mi się kamee , choć mam tylko jeden pierścień z kameą , kilka wisiorków i broszkę , ale o kameach może innym razem :)




Miłego weekendu :)

12 komentarzy:

  1. Piękna, stara biżuteria. Bardzo mi się podoba. Też mam sporo biżuterii, jednak moje cacka nie są tak cenne i okazałe.
    Serdecznie pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie bym popatrzyła :) Pozdrawiam cieplutko i dziękuję , że zaglądasz:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wydawało mi się ze już widziałam ten wpis i podziwiałam Twoją piękną biżuterię:)))ja też kocham błyskotki:))najwięcej mam broszek a w tym kilka retro:)))Pozdrawiam serdecznie:))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To prawda Reniu , mimo to dziękuję , że zajrzałaś i zostawiłaś komentarz :) przepraszam za ten falstart :)Pozdrawiam ciepło

      Usuń
  4. Jak to się stało, że Cię zgubiłam? Na szczęście dziś odnalazłam i cieszę się bo kocham takie klimaty...Uwielbiam okazałą biżuterię. Mojej Mamy ani Babci nie było stać na zakup biżuterii, więc kupiłam trochę fajnych pierścionków w pewnej galerii. Kiedyś napisałam post o pierścionkach bliskich memu sercu. Nie wychodzę nez biżuterii z domu:-)Ostatnio mój mały Wnusio wybrał dla mnie w jakiejś sieciówce pierścionek, bo stwierdził, że babci byłoby w nim ładnie:-) trzymam go jak najcenniejszy nabytek.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To chyba ja się zgubiłam Basiu...długo mnie tu nie było...Cieszę się , że zajrzałaś :) Dziękuje, pozdrawiam ciepło:)

      Usuń
    2. Rzeczywiście, dotarłam do poprzednich postów. Najważniejsze, że się odnalazłaś:-)

      Usuń
  5. Ależ piękna kolekcja i tak cudnie wyeksponowana <3 Nie mogę się napatrzeć, takie rzeczy są wyjątkowo cenne, szczególnie jeśli należały do bliskich nam osób. Ja mam tylko pierścionek, który należał do mamy i kolczyki po babci, której nie ma z nami już około 35 lat, a odchodząc miała ponad 90 lat <3 To są niesamowicie drogie memu sercu przedmioty :D
    Pozdrawiam serdecznie, Agness:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To prawda , kiedy dziedziczymy po kimś bliskim jakieś pamiątki zawsze są one dla nas bardzo cenne i drogie naszemu sercu:)Twoja babcia dożyła pięknego wieku :) Pozdrawiam ciepło

      Usuń
  6. Ja też jestem sroka i nie wyobrażam sobie dnia bez biżuterii. Duże pierścienie są teraz na topie , również wyciągam mamine i babcine . Piekna kolekcja . Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  7. Ojej, patrze i uwierzyć nie mogę, że wróciłaś. Bardzo się cieszę i serdecznie pozdrawiam.:))

    OdpowiedzUsuń

Miły gościu ,dziękuję , że zostawiłeś po sobie ślad :)