Po wcześniejszym falstarcie , wracam do tematu...Bardzo lubię "błyskotki " , chyba , jak każda kobieta ...jakoś dziwnie potrafią poprawić mi nastrój , też tak macie ? No i są świetnym dopełnieniem kobiecego stroju :) Lubię starą biżuterię , a więc głównie bazuję na tej maminej i babcinej :)
Szczególną sympatią darzę duże pierścienie i noszę je na co dzień , nawet gdy wybieram się tylko na zakupy, lubię czuć się elegancka :) najbardziej podobają mi się kamee , choć mam tylko jeden pierścień z kameą , kilka wisiorków i broszkę , ale o kameach może innym razem :)
Miłego weekendu :)
Piękna, stara biżuteria. Bardzo mi się podoba. Też mam sporo biżuterii, jednak moje cacka nie są tak cenne i okazałe.
OdpowiedzUsuńSerdecznie pozdrawiam:)
Chętnie bym popatrzyła :) Pozdrawiam cieplutko i dziękuję , że zaglądasz:)
OdpowiedzUsuńWydawało mi się ze już widziałam ten wpis i podziwiałam Twoją piękną biżuterię:)))ja też kocham błyskotki:))najwięcej mam broszek a w tym kilka retro:)))Pozdrawiam serdecznie:))
OdpowiedzUsuńTo prawda Reniu , mimo to dziękuję , że zajrzałaś i zostawiłaś komentarz :) przepraszam za ten falstart :)Pozdrawiam ciepło
UsuńJak to się stało, że Cię zgubiłam? Na szczęście dziś odnalazłam i cieszę się bo kocham takie klimaty...Uwielbiam okazałą biżuterię. Mojej Mamy ani Babci nie było stać na zakup biżuterii, więc kupiłam trochę fajnych pierścionków w pewnej galerii. Kiedyś napisałam post o pierścionkach bliskich memu sercu. Nie wychodzę nez biżuterii z domu:-)Ostatnio mój mały Wnusio wybrał dla mnie w jakiejś sieciówce pierścionek, bo stwierdził, że babci byłoby w nim ładnie:-) trzymam go jak najcenniejszy nabytek.
OdpowiedzUsuńTo chyba ja się zgubiłam Basiu...długo mnie tu nie było...Cieszę się , że zajrzałaś :) Dziękuje, pozdrawiam ciepło:)
UsuńRzeczywiście, dotarłam do poprzednich postów. Najważniejsze, że się odnalazłaś:-)
UsuńDziękuję Basiu :):):)
UsuńAleż piękna kolekcja i tak cudnie wyeksponowana <3 Nie mogę się napatrzeć, takie rzeczy są wyjątkowo cenne, szczególnie jeśli należały do bliskich nam osób. Ja mam tylko pierścionek, który należał do mamy i kolczyki po babci, której nie ma z nami już około 35 lat, a odchodząc miała ponad 90 lat <3 To są niesamowicie drogie memu sercu przedmioty :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie, Agness:)
To prawda , kiedy dziedziczymy po kimś bliskim jakieś pamiątki zawsze są one dla nas bardzo cenne i drogie naszemu sercu:)Twoja babcia dożyła pięknego wieku :) Pozdrawiam ciepło
UsuńJa też jestem sroka i nie wyobrażam sobie dnia bez biżuterii. Duże pierścienie są teraz na topie , również wyciągam mamine i babcine . Piekna kolekcja . Pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńOjej, patrze i uwierzyć nie mogę, że wróciłaś. Bardzo się cieszę i serdecznie pozdrawiam.:))
OdpowiedzUsuń