Trochę się tego nazbierało :) walizy, walizki, walizeczki, kufry , kuferki ...kufereczki :D Chyba mam do nich słabość :) wciąż czuję niedosyt :D brakuje mi... zielonej..:)
Ostatnie dwie dostałam , od przemiłego Pana ze "staroci" :) z dostawą do domu :) Właściwie miała być jedna ...kiedy otworzyłam tę większą , okazało się , że w jej wnętrzu skrywa się ta mniejsza...miła niespodzianka :)
Vintage Lindo. Bom fim de semana.
OdpowiedzUsuńMam taką - z czasów młodości mojej Mamy ☺
OdpowiedzUsuń