Dawno już nie "wrzucałam" domowych fotek :) w ogóle dawno i długo nie publikowałam tu postów , nie licząc tych trzech poprzednich... Więc chyba pora to zmienić :) Dziękuję, że zaglądacie , szczerze mówiąc bałam się , że już nikt tu nie zajrzy po takim czasie...:):):)
pozdrawiam :)
Bardzo klimatyczne, domowe zdjęcia.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam:)
Bardzo u Ciebie klimatycznie i pięknie:)
OdpowiedzUsuńJa też lubię gromadzić stare przedmioty z duszą, chociaż ostatnio moim starym meblom zmieniłam zupełnie oblicze i przemalowałam je.
Pozdrawiam:)
Bardzo ładne zdjęcia:) miłego dnia, pozdrawiam
OdpowiedzUsuńStęskniłam się za Twoim domem . Zawsze jest zacisznie i naprawdę domowo. Pozdrawiam cieplutko 🙂
OdpowiedzUsuńDomowo= pięknie!
OdpowiedzUsuńPięknie u Ciebie:))ja z wielką przyjemnością tu zaglądam:))Pozdrawiam serdecznie:))
OdpowiedzUsuńPrzerwa też jest wskazana... nawet jeśli trwa prawie 3 lata. Powodzenia w pisaniu i blogowaniu.
OdpowiedzUsuńPozdrawiamy.
Bardzo klimatycznie u Ciebie, nastrojowo.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.:)