Na pierwszym planie moja ulubiona secesyjna broszka z bursztynowym oczkiem :) Ostatnio było wokół niej sporo zamieszania...zaginęła...nie mogłam jej nigdzie znaleźć , zdawało mi się , że przeszukałam wszystko i ...klops ...nie ma...okazało się, że przypięłam ją do bluzki ...tylko niestety , to nie ja wpadłam na to , że ona spokojnie przypięta czeka , aż ją odnajdę.. Tak więc przy okazji tego wpisu , dowiedziałam się bardzo ważnej rzeczy o sobie : mam sklerozę !
Wśród tych "maminych" bursztynowych skarbów , można dostrzec dość ciekawą odmianę bursztynu, tzw. bursztyn piaskowy , to te dwa z prawej strony:)
Nie mam dużo biżuterii z bursztynem , ale lubię po nią czasem sięgać...
Dziękuję za Wasze komentarze, pod poprzednim postem :) Miłego wieczoru:)






Piekne bursztynowe cacuszka. Ja też mam troche bursztynów , większośc po mamie. Bardzo je lubię . Noszę je szczególnie chętnie latem do lnianych strojów. Miłego weekendu.
OdpowiedzUsuńMoje też "mamine" :) Pozdrawiam ciepło
UsuńBardzo lubię bursztyn
OdpowiedzUsuńW domu mamy kilka pierścionków i korale z bursztynu przywiezione z nad morza.
OdpowiedzUsuńJa mam tylko jeden niewielki sznur korali:)))Twoja biżuteria z bursztynem jest piękna:))Pozdrawiam serdecznie:))
OdpowiedzUsuńJa też mam "mamine" bursztyny.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam:)
Śliczna biżuteria. Bursztyn wywołuje we mnie jakiś sentyment, jest taki... nasz :))) Mam piękny pierścionek z bursztynem, który dostałam od mojego chłopaka, jeszcze przed zaręczynami. Ten chłopak jest już od wielu lat moim mężem ;)))
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło, Agness:)
Kocham bursztyn, taka biżuteria jest przepiękna ☺
OdpowiedzUsuńBursztyny zawsze były dla mnie takie tajemnicze! Towarzyszą mi od dzieciństwa. Tak się złożyło że akurat dziś, po kilku latach przerwy, założyłam swój ukochany pierścionek z bursztynem. Czułam się z nim elegancko, zupełnie nie wiem czemu tak długo go nie nosiłam.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło ☺
Mam trochę bursztynowej biżuterii, a więc mamine korale, naszyjnik z bursztynowymi kwiatami i w komplecie kolczyki, broszkę, drugie kolczyki, pierścionek i wisior z zielonkawo- żółtym bursztynem, a i jeszcze drobniutkie koraliki pod szyję- dość dużo tego.
OdpowiedzUsuń