poniedziałek, 4 lutego 2019

...najpiękniejszy...


 Z początkiem stycznia trafiłam w końcu na wymarzonego dziadka do orzechów, ogromnie się cieszę, bo nie było łatwo upolować tę "sztukę". To chyba najpiękniejszy dziadek  , taki ...nieszablonowy...


Piękne zielone ubranko, prezentuje się elegancko , oblamówka z żółtej ozdobnej tasiemki , wszystko to sprawia miłe wrażenie i ten zamaszysty wąs,,,ach :D


A tak poważnie, to dziadka czeka  "korekta  owłosienia "...:D Poza tym nie mam zastrzeżeń , jest idealny...i dośc duży ma 38cm wzrostu 🙂

11 komentarzy:

  1. O! Jak dobrze po przeszło dwóch latach znów czytać Twój post. Dobrze, że jesteś ☺
    Wiem jak trudno upolować dziadka ... Gratuluję 😁 Mam nadzieję że kiedyś trafię na takiego, któr😉rzeczywiscie rozgniata orzechy 😉

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Sama jestem zaskoczona...podwójnie..nie myślałam , że tu wrócę i już na pewno nie myślałam, że ktoś tu w ogóle zajrzy, po takim czasie..to bardzo miłe , dziękuję :) Pozdrawiam ciepło

      Usuń
  2. Nie masz pojęcia jak się cieszę, że aktywowałaś swojego bloga.
    Pytałam Cecylię czy nie ma namiarów na Ciebie. Niestety, też nie miała.
    Uwielbiałam bywać u Ciebie i znikałaś jak kamień w wodę.
    teraz najważniejsze, że JESTEŚ!

    Dziadek jest przecudny, wygląda jak Austriaczek.
    Serdecznie Cię pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie , że jesteś. Często myślałam o Twoim blogu . Wiele moich ulubionych blogów zniknęło. Czasami tak jest , bo życie pisze różne scenariusze . Dziadek upolowamy jak marzenie , aż szkoda go używać. Pozdrawiam cieplutko

    OdpowiedzUsuń
  4. Ja też ogromnie się cieszę że znów jesteś:)))))dziadek uroczy:))też mam do nich słabość:)))Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością na następny wpis czekam:))))

    OdpowiedzUsuń
  5. Kochane Kobietki :) pozwólcie , że odpowiem "zbiorowo" , tak się wzruszyłam Waszymi komentarzami, że trudno mi wydusić z siebie coś więcej , poza tym , że jestem przeszczęśliwa i że zupełnie nie spodziewałam się , że ktoś tu o mnie jeszcze pamięta , to przemiłe , dziękuję Wam Bardzo :) Uściski posyłam dla każdej z Was :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo się cieszę, że udało Ci sie trafić na wymarzonego dziadka do orzechów. Rzeczywiście jest piękny :D
    Pozdrawiam ciepło, Agness :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Już się wystraszyłam. Szkoda, że wykasowałaś post o biżuterii?
    Podobały mi się Twoje rodzinne klejnoty.
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Chciałam "hurtowo" edytować posty i...po zaznaczeniu "ptaszkiem" zamiast kliknąć edytuj , kliknęłam usuń...no i ...poszło...Cofnąć się tego niestety nie da , ale wrócę do tego tematu:) Pozdrawiam:)

      Usuń
  8. Każdy by chciał takiego Dziadka:-)

    OdpowiedzUsuń

Miły gościu ,dziękuję , że zostawiłeś po sobie ślad :)