poniedzia艂ek, 22 lipca 2019

...)))))


Witajcie 馃檪 Jak Wam min膮艂 weekend ?
Ja postanowi艂am zaszy膰 si臋 w domu馃檪 pobuszowa膰 w ksi膮偶kach, poczyta膰 , posmakowa膰 nowej herbaty. Podarowa膰 sobie odrobin臋 luzu , lenistwa , odpocz膮膰 od zgie艂ku dnia codziennego , po prostu by膰 dla siebie dobra 馃檪 Nadmiar k艂opot贸w sprawia , 偶e musz臋 jako艣 odreagowa膰.



Ostatnio trafiam na star膮 chi艅sk膮 , japo艅sk膮  fili偶ank臋 ? sygnowan膮 gejsz膮.
Znak znajduje si臋 na dnie fili偶anki i staje si臋 wyra偶nie widoczny pod 艣wiat艂o. Herbatka super w niej smakuje , cho膰 fili偶anka jest tak krucha , 偶e strach trzyma膰 j膮 w d艂oniach w obawie , 偶e si臋 rozpadnie.









Mi艂ego ogl膮dania i mi艂ego tygodnia 馃檪


8 komentarzy:

  1. Odpowiedzi
    1. 馃檪 dzi臋kuj臋 , r贸wnie偶 za odwiedziny.
      Pozdrawiam ciep艂o

      Usu艅
    2. Pozdraswiam i zapraszam do mnie na bloga o fotografii

      Usu艅
  2. W takim pi臋knym otoczeniu jak Tw贸j dom na pewno mi艂o si臋 odpoczywa:))Pozdrawiam serdecznie:)))

    OdpowiedzUsu艅
  3. Wspania艂y zakup, fili偶anka jest prze艣liczna.
    Serdecznie pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsu艅
  4. piekna filizank i niesamowicie romantyczny blog - pieknie pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsu艅

Mi艂y go艣ciu ,dzi臋kuj臋 , 偶e zostawi艂e艣 po sobie 艣lad :)