poniedzia艂ek, 15 lipca 2019

..domowo


Witajcie馃檪
Dzisiaj troch臋 domowych fotek. Bardzo lubi臋 to miejsce , m贸j k膮cik do pracy. Lubi臋 zasi膮艣膰 przy starym sekrtetarzyku , w 艣wietle lampy i zatopi膰 si臋 w ulubionej lekturze , wspomnieniach.., a potem d艂ugo pisa膰 , zielonym atramentem ,ws艂uchuj膮c si臋 w "szelest" stal贸wki ulubionego pi贸ra. Takie to niedzisiejsze , prawda ?


艢ciany zdobi膮 oczywi艣cie galeryjki rodzinne,w kt贸rych stale cos zmieniam , g艂贸wnie dodaj臋 馃檪


....  ta galeria jest  po poprawce... ale nadal czeka , bo pewnie co艣 dodam.
 Pozdrawiam wszystkich zagl膮daj膮cych tu do mnie 馃檪

10 komentarzy:

  1. Mo偶e i nie dzisiejsze ale jakie pi臋kne:)))urocze miejsce z ch臋ci膮 bym tam usiad艂a i poczyta艂a:))te偶 mam swoje ulubione k膮ciki w swoim domu:))Pozdrawiam serdecznie:))

    OdpowiedzUsu艅
  2. To takie miejsce i klimat do jaki艣 mnie ci膮gn臋艂o od dzieci艅stwa ☺ Marzenie zrealizowane tylko cz臋艣ciowo, a teraz ju偶 my艣l臋 偶e nie warto, 偶e za p贸藕no. ..

    OdpowiedzUsu艅
    Odpowiedzi
    1. Nigdy nie jest za p贸藕no na realizowanie marze艅, na sprawianie sobie rado艣膰i..dop贸ki si臋 w nas 偶ycie tli..dop贸ki nadzieja nie umar艂a...馃檪 U艣ciski i do przodu 馃檪

      Usu艅
  3. Bardzo si臋 ciesz臋, 偶e mog艂am wej艣膰 w Twoje progi, bo jaki艣 czas mia艂am zamkni臋ty dost臋p i przyznam, 偶e bardzo t臋skni艂am za Twoim blogiem. Ja te偶 lubi臋 by膰 " niedzisiejsza", kocham stare zdj臋cia i pami膮tki i niczego nie wyrzucam.

    OdpowiedzUsu艅
    Odpowiedzi
    1. Tak , wiem...blog nie by艂 dost臋pny..Nie przypuszcza艂am , 偶e kto艣 mo偶e za nim t臋skni膰...
      przepraszam...To mi艂e Basiu , pozdrawiam ciep艂o

      Usu艅
  4. Wszystko co dzisiejsze nie jest dla mnie fajne . Wiele nie podoba mi si臋 w obecnych czasach . Ju偶 czuj臋 niesamowity klimat Twojego retro k膮cika . Pozdrawiam cieplutko ☺馃挐

    OdpowiedzUsu艅
    Odpowiedzi
    1. To tak , jak ja Marysiu , czuj臋 si臋 dobrze otoczona starociami 馃檪 Ciesz臋 si臋 , 偶e zagl膮dasz i zostawiasz mi艂e s艂owa 馃檪
      Pozdrawiam cieplutko

      Usu艅
  5. Bardzo dzi臋kuj臋, 偶e mog艂am go艣ci膰 w Twoim uroczym domu.
    Wn臋trze urz膮dzone stylowo, przytulnie i romantycznie.
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsu艅
  6. ale cudny kacik :) taka lampe miala moja mama, ale klosz sie jej kiedys zbil.... :(

    OdpowiedzUsu艅

Mi艂y go艣ciu ,dzi臋kuj臋 , 偶e zostawi艂e艣 po sobie 艣lad :)