pi膮tek, 12 lipca 2019

...zwierciad艂o duszy :)

Najpi臋kniejszy prezent馃檪 d艂ugo poszukiwany 馃檪 Secesyjne cacko



Domy艣lam si臋 , 偶e wszyscy maj膮 ju偶 chyba do艣膰 mojego pojawiaj膮cego si臋  i znikaj膮cego bloga..wybaczcie , ale targaj膮 mn膮 sprzeczne uczucia i jako艣 nie mog臋 si臋 zdecydowa膰 co dalej...za co przepraszam .
Oczywi艣cie je艣li kto艣 zechce zagl膮da膰  i zostawi膰 艣lad ,b臋dzie mi mi艂o. Pozdrawiam




15 komentarzy:

  1. £ucja Maria i12 lipca 2019 21:45

    Ju偶 wi臋cej nie znikaj

    OdpowiedzUsu艅
    Odpowiedzi
    1. 馃檪 Dzi臋kuj臋 , 偶e zajrza艂a艣 .
      Pozdrawiam ciep艂o

      Usu艅
    2. Bardzo t臋skni艂am za Tob膮 i Twoimi postami.
      Serdecznie pozdrawiam:)

      Usu艅
    3. Przemi艂e to 艁ucjo 馃檪馃檪馃檪 Bardzo Ci dzi臋kuj臋 i r贸wnie偶 serdecznie
      pozdrawiam

      Usu艅
  2. Z ch臋ci膮 zajrza艂am , o czymkolwiek b臋dziesz pisa膰 to i tak b臋d臋 tu obecna . Cacko 艣liczne. Udanego weekendu ☺馃挐

    OdpowiedzUsu艅
  3. Bardzo lubi臋 do Ciebie zagl膮da膰 i z przyjemno艣ci膮 widz臋 ka偶dy nowy wpis <3
    Ale偶 pi臋kny nabytek, prawdziwe cacuszko :D
    Pozdrawiam ciep艂o, Agness:)

    OdpowiedzUsu艅
    Odpowiedzi
    1. Dzi臋kuj臋 , mi艂o mi 馃檪 Pozdrawiam cieplutko i oczywi艣cie zapraszam.

      Usu艅
  4. Zgadzam si臋 z moimi poprzedniczkami:))te偶 bardzo lubi臋 do Ciebie zagl膮da膰 i mog臋 cierpliwie czeka膰:)))lustereczko 艣liczne:))Pozdrawiam serdecznie:))

    OdpowiedzUsu艅
  5. Tw贸j blog jest przytuln膮 przystani膮 w internecie. Nie wiem czemu chcesz go nam zabiera膰? Zosta艅 ☺

    OdpowiedzUsu艅
    Odpowiedzi
    1. Nigdy nie my艣la艂am w ten spos贸b o moim blogu ...dzi臋kuj臋 Ci za to "spojrzenie" 馃檪 Dla takich s艂贸w warto zosta膰 .Pozdrawiam cieplutko

      Usu艅
  6. Cudne cacko, a Ty, prosz臋, nie znikaj, absolutnie.

    OdpowiedzUsu艅
  7. 馃檪馃檪馃檪 dzi臋kuj臋 , 偶e zajrza艂艣 Basiu.
    Pozdrawiam ciep艂o

    OdpowiedzUsu艅
  8. Prze艣liczne lusterko!
    Serdecznie pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsu艅

Mi艂y go艣ciu ,dzi臋kuj臋 , 偶e zostawi艂e艣 po sobie 艣lad :)