Domy艣lam si臋 , 偶e wszyscy maj膮 ju偶 chyba do艣膰 mojego pojawiaj膮cego si臋 i znikaj膮cego bloga..wybaczcie , ale targaj膮 mn膮 sprzeczne uczucia i jako艣 nie mog臋 si臋 zdecydowa膰 co dalej...za co przepraszam .
Oczywi艣cie je艣li kto艣 zechce zagl膮da膰 i zostawi膰 艣lad ,b臋dzie mi mi艂o. Pozdrawiam




Ju偶 wi臋cej nie znikaj
OdpowiedzUsu艅馃檪 Dzi臋kuj臋 , 偶e zajrza艂a艣 .
Usu艅Pozdrawiam ciep艂o
Bardzo t臋skni艂am za Tob膮 i Twoimi postami.
Usu艅Serdecznie pozdrawiam:)
Przemi艂e to 艁ucjo 馃檪馃檪馃檪 Bardzo Ci dzi臋kuj臋 i r贸wnie偶 serdecznie
Usu艅pozdrawiam
Z ch臋ci膮 zajrza艂am , o czymkolwiek b臋dziesz pisa膰 to i tak b臋d臋 tu obecna . Cacko 艣liczne. Udanego weekendu ☺馃挐
OdpowiedzUsu艅Dobrze wiedzie膰馃檪 Dzi臋ki Marysiu馃檪
Usu艅Bardzo lubi臋 do Ciebie zagl膮da膰 i z przyjemno艣ci膮 widz臋 ka偶dy nowy wpis <3
OdpowiedzUsu艅Ale偶 pi臋kny nabytek, prawdziwe cacuszko :D
Pozdrawiam ciep艂o, Agness:)
Dzi臋kuj臋 , mi艂o mi 馃檪 Pozdrawiam cieplutko i oczywi艣cie zapraszam.
Usu艅Zgadzam si臋 z moimi poprzedniczkami:))te偶 bardzo lubi臋 do Ciebie zagl膮da膰 i mog臋 cierpliwie czeka膰:)))lustereczko 艣liczne:))Pozdrawiam serdecznie:))
OdpowiedzUsu艅Dzi臋kuj臋 Reniu 馃檪 pozdrawiam cieplutko
Usu艅Tw贸j blog jest przytuln膮 przystani膮 w internecie. Nie wiem czemu chcesz go nam zabiera膰? Zosta艅 ☺
OdpowiedzUsu艅Nigdy nie my艣la艂am w ten spos贸b o moim blogu ...dzi臋kuj臋 Ci za to "spojrzenie" 馃檪 Dla takich s艂贸w warto zosta膰 .Pozdrawiam cieplutko
Usu艅Cudne cacko, a Ty, prosz臋, nie znikaj, absolutnie.
OdpowiedzUsu艅馃檪馃檪馃檪 dzi臋kuj臋 , 偶e zajrza艂艣 Basiu.
OdpowiedzUsu艅Pozdrawiam ciep艂o
Prze艣liczne lusterko!
OdpowiedzUsu艅Serdecznie pozdrawiam:)