Witajcie 馃檪 Jak Wam min膮艂 weekend ?
Ja postanowi艂am zaszy膰 si臋 w domu馃檪 pobuszowa膰 w ksi膮偶kach, poczyta膰 , posmakowa膰 nowej herbaty. Podarowa膰 sobie odrobin臋 luzu , lenistwa , odpocz膮膰 od zgie艂ku dnia codziennego , po prostu by膰 dla siebie dobra 馃檪 Nadmiar k艂opot贸w sprawia , 偶e musz臋 jako艣 odreagowa膰.
Ostatnio trafiam na star膮 chi艅sk膮 , japo艅sk膮 fili偶ank臋 ? sygnowan膮 gejsz膮.
Znak znajduje si臋 na dnie fili偶anki i staje si臋 wyra偶nie widoczny pod 艣wiat艂o. Herbatka super w niej smakuje , cho膰 fili偶anka jest tak krucha , 偶e strach trzyma膰 j膮 w d艂oniach w obawie , 偶e si臋 rozpadnie.
Mi艂ego ogl膮dania i mi艂ego tygodnia 馃檪






























